Pompy Ciepła

Fuji

Wysoka wydajność i ekologia
Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. System do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Pompy ciepła są obecnie najbardziej ekonomicznymi systemami grzewczymi, a dodatkowo mogą współpracować z panelami słonecznymi. Pompy ciepła należą do rozwiązań ekologicznych, co umożliwia uzyskanie dofinansowania nawet 90%.

Więcej korzyści
Zastosowanie pompy ciepła wiąże się z niższymi rachunkami za prąd, ponadto system nie wymaga stałej kontroli, a także nie generuje odpadów, jak w przypadku pieców opałowych. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane w pompach ciepła Neoheat dają możliwość przyjaznego sterowania za pomocą intuicyjnego panelu bądź poprzez wykorzystanie smartfona lub tabletu. Pompy ciepła mają kompaktową i estetyczną konstrukcję, co pozwala na umieszczenie ich w dowolnej przestrzeni domu.

Pompy ciepła Neoheat Standard to wersja z wyjściem do CWU wyposażona w 6 kW grzałkę elektryczną posiadająca regulację prędkości oraz niski poziom głośności do 6 db. Pompy ciepła mają wbudowaną 8 l naczynie zbiorcze oraz zawór bezpieczeństwa 2,5 bara oraz czujnik pomiaru i kontroli przepływu, kalorymetr bilansu ciepła, program osuszania/wygrzewania podłogi. Dodatkowo pompę można wyposażyć w czujnik temperatury jedn. wew., zawór 3 drogowy do mieszania ciepła dwóch źródeł i zawór 3 drogowy strefowy do kolektorów słonecznych, a także możliwość zdalnego sterowania poprzez serwer.

Klimatyzacja Sanok, elektryk - Sanok