Klimatyzacja

  • Dwa agregaty chłodnicze
  • ELektryk Sanok, Lesko, Ustrzyki, Brzozów, Podkarpackie

Klimatyzacja Sanok, Lesko, Ustrzyki.                                                                                                                                   Klimatyzacja Sanok

Klimatyzatory do Twojego domu

Masz swój wymarzony dom?, Teraz do perfekcji brakuje tylko jednego: klimatyzacji! Dobry klimat w pomieszczeniu ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie i zdrowy sen. Ponieważ domy składają się zazwyczaj z kilku pomieszczeń o różnej wielkości, polecamy system klimatyzacji typu multi-split. Kilka jednostek wewnętrznych z jedną zewnętrzną jednostką.

Co powinieneś o tym wiedzieć?

Montaż systemu klimatyzacji wymaga wykonania otworu w ścianie o szerokości ok. 5 - 7 cm. Ten otwór jest wymagany dla przewodów łączących jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną.

Doposażenie klimatyzacji zwykle zajmuje tylko kilka godzin. Nasi wyszkoleni technicy klimatyzacji pracują bardzo ostrożnie i dbają o prawidłową osłonę. Pozostały materiał i opakowanie zostaną oczywiście i dokładnie zutylizowane przez nas po ich zakończeniu.
Zanim rozpoczniesz projekt „Klimatyzacja w domu” powinieneś wcześniej zasięgnąć

od nas bezpłatnej porady. Klimatyzacja jest inwestycją i dlatego powinna być starannie zaplanowana.

Zadbaj o swoje klimatyzatory

Aby upewnić się, że wydajność i efektywność energetyczna nie spadają z upływem czasu, klimatyzatory należy serwisować przynajmniej raz w roku. Podczas konserwacji klimatyzacji ważne elementy są czyszczone, sprawdzane i naprawiane.

Zapraszamy.Google Analytics

Google Analytics to usluga uzywana w naszej witrynie, która sledzi, raportuje ruch i mierzy, w jaki sposób uzytkownicy wchodza w interakcje z tresciami naszej witryny, abysmy mogli ja ulepszac i swiadczyc lepsze uslugi.

Facebook

Nasza strona internetowa umozliwia polubienie lub udostepnienie jej tresci w sieci spolecznosciowej Facebook. Aktywujac go i korzystajac z niego, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Facebooka: https://www.facebook.com/policy/cookies/

Twitter

Zintegrowane tweety i uslugi udostepniania Twittera sa uzywane na naszej stronie internetowej. Akceptujac je i korzystajac z nich, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Twittera: https://help.twitter.com/pl/rules-and-policies/twitter-cookies